Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 096 775 6386

Сменить язык:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0967756386

Клініка вертебрології та нейроортопедії «VERTEBRA»


Суперінноваційна техніка в галузі вертебрології! Єдина клініка, яка має обладнання “Super Inductive System”. Неймовірні результати лікування болю, міжхребцевих гриж та протрузій, спастики та інших патологій, які потребують оперативного лікування - без операцій!

Спеціалізація нашої клініки - лікування хвороб хребта та суглобів, а також всього опорно-рухового апарату, реабілітація, відновлення після перенесених хвороб та травм.

Ми проводимо лікування захворювань хребта використовуючи найновіше, ультрасучасне медичне обладнання, унікальні європейські методики покрокових схем комплексного лікування (звільнення нервового корінця, зняття болю та запалення, відновлення та реабілітація м'язового корсету, досягнення стійкої компенсації).


Унікальність клініки вертебрології та нейроортопедії «VERTEBRA»

- Унікальне суперінноваційне обладнання, що не вміє аналогів;
- Можливість безопераційного лікування у багатьох випадках, де потрібна операція; - Надання допомоги пацієнтам в установці діагнозу та лікуванні з негативним результатом лікування в інших клініках;
- ефективне лікування та реабілітація професійних спортсменів;
- Регулярне стажування лікарів у США, Італії, КНР; - Лікування важко діагностованих захворювань в ортопедії, неврології та спортивної медицини; - Важко лікувані головні болі різного походження; - Мануальна корекція атлантопотиличного зчленування; - Коригування порушення постави за один сеанс.


Наш профіль це:

- Неврологія
- Ортопедія
- реабілітація
- Спортивна медицина


Лікувальні та реабілітаційні процедури клініки «Вертебра»:


- Інноваційна процедура на апараті SIS (Super Inductive System); - Ударно-хвильова терапія BTL-6000 (Англія); - Комп'ютерне витягування хребта; - Фізіотерапія на ультрасучасному устаткуванні BTL (Англія):
- Електролікування
- Магнітотерапія
- Ультразвукова терапія
- Лазеротерапія
- Діагностика стопи та виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок; - Мануальна корекція атланто-потиличного суглоба; - Комплексна мануальна терапія всіх відділів хребта; - Лікувальний масаж, лікувально-профілактичний масаж, міофасціальний реліз; - Лікувально-медикаментозні блокади різної складності та локалізації; - внутрішньом'язові, внутрішньовенні ін'єкції, краплинне введення лікарських засобів; - Фармакопунктрура; - Біопунктура; - Голкорефлексотерапія найвищого рівня;
- Кінезіотерапія, ЛФК, реабілітація; - Кінезіотейпування.Вас турбують болі у спині або вони часто посилюються? Ви відчуваєте слабкість у кінцівках, поколювання чи оніміння? Вас часто мучать головні болі та запаморочення? Тоді не відкладайте свого візиту до вертебрологу!
Подбайте про себе і своє здоров'я вже зараз! Чекаємо на Вас!


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.