Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

BTL-6000 TR-Therapy

BTL-6000 TR-Therapy (Напрямлена Контактна Діатермія) доставляє високочастотну електромагнітну енергію в необхідні біологічні структури, що призводить до спрямованої, вибіркової гіпертермії тканини. Завдяки цьому механізму дії пацієнти відзначали негайне полегшення болю, м'язове розслаблення, зменшення набряклості, прискорення відновлення та загоєння тканин. Найпоширеніші показання до застосування: м'язові спазми, тригерні точки, міалгія, тендиніт, цервікалгія та посттравматичні набряки.
Швидкий терапевтичний ефект відзначався пацієнтами відразу ж після початку лікування і зберігався надовго після проведення терапії. Поєднання
мануальних здібностей терапевта та можливостей апарату BTL-6000
TR-Therapy робить цю терапевтичну концепцію найсучаснішою
терапією для досягнення негайних результатів.

МЕХАНІЗМ ДІЇ
Апарат Направленої Контактної Діатермії BTL-6000 передає високочастотну електромагнітну енергію через біологічні структури організму, створюючи вибіркове спрямоване прогрівання тканини. Науково доведено, що така дія призводить до таких терапевтичних ефектів, як негайне та інтенсивне купірування болю, м'язове розслаблення, зменшення набряку та посприяння до відновлення та загоєння тканин.

/>МЕДИЧНІ ЕФЕКТИ

РОЗЛАБЛЕННЯ М'ЯЗІВ
Точна та націлена дія Направленої Контактної Діатермії
на гіпертонізовані м'язові волокна викликає їх негайне
розслаблення. Міорелаксуючий ефект в першу чергу заснований на
розширенні судин, яке відбувається безпосередньо під час
терапії та відповідає за посилення трофічного ефекту. але цінним результатом терапії. Це призводить до швидкого загоєння травмованих м'яких тканин і більш швидкого розсмоктування посттравматичних гематом.
ЗМЕНШЕННЯ БАТЬКУ
Стінки артеріол розтягуються, а прекапілярні сфінктери розслабляються,
дозволяючи посилити місце. Це призводить до посилення лімфатичних процесів (дренажу) і тим самим до зменшення набряку. знеболювання є результатом розслаблення м'язів, зменшення набряку, регенерації та загоєння тканин. різних електродів (ємнісного та резистивного)
Направленої Контактної Діатермії дозволяє ефективно проводити
цілеспрямоване лікування різних тканин. Ємнісний електрод фокусує енергію в м'язових тканинах, тоді як резистивний електрод — у тканинах з
великим опором, таких як сухожилля, кісткові поверхні.
Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.