Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Міжреберна невралгія

Міжреберна невралгія (neuron - "нерв" і algos - "біль") - больовий синдром по ходу міжреберного нерва викликаний здавлення або роздратуванням міжреберних нервів.

Міжреберна невралгія характеризується нападами гострого болю в міжреберних проміжках на одному боці грудної клітки, що посилюються при фізичних навантаженнях, різких рухах, обмацуванні хворого місця. У деяких точках біль може бути особливо сильним, і поширюється вона по ходу міжреберних нервів від хребта до грудини.

Причини болю – ураження міжреберних нервів. Міжреберна невралгія може проявитися при захворюваннях та травмах хребта або грудної клітки, при інфекційних захворюваннях, захворюваннях легень, при переохолодженні та ін.

При лікуванні захворювання необхідно підібрати індивідуальну терапію для пацієнта.Деформуючий спондилез

Деформуючий спондильоз — це дегенеративні зміни поперекових хребців із формуванням кісткових виростів, так званих остеофітів. Перебуваючи під переднім поздовжнім зв'язуванням хребта, вони дратують її. Можуть досягати значних розмірів, іноді викликаючи зрощення тіл суміжних хребців. Остеофіти звужують хребетний канал і чинять тиск на нервові коріння. Поява цих виростів є захисною реакцією організму на дегенерацію міжхребцевого диска.

Виникає захворювання через порушення обміну речовин, що веде до надмірного відкладення в організмі вапняних солей. В основному спондильоз розвивається у літньому віці внаслідок багаторічних важких навантажень на хребет та вікових розладів обміну; чоловіки хворіють частіше за жінок. У молодих людей причиною спондильозу може бути викривлення хребта, т.к. вони ведуть до неправильного, нерівномірного розподілу навантаження на хребці. Можливі інші причини розвитку захворювання.

Лікування цього захворювання хребта обов'язково на ранніх стадіях, оскільки може перерости в хронічний радикуліт. Тут необхідна допомога досвідченого лікаря.


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.