Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Невралгія трійчастого нерва

Невралгія трійчастого нерва або тригемінальна невралгія - це хронічне захворювання нервової системи, яке проявляється нападами інтенсивного, стріляючого, пекучого болю в зонах іннервації трійчастого нерва.

Симптоми
Різкі, що прострілюють болі за типом проходження електричного струму в області обличчя, найчастіше з одного боку. Біль іноді носить пульсуючий, тягне характер, посилюється при натисканні точок виходу нерва в області обличчя. При дії холоду та вітру стан погіршується. Біль може посилюється при жуванні та навіть розмові.

Причини
Основною причиною є здавлення нерва у місці його виходу. Також причиною можуть бути вірусні та бактеріальні інфекції. Захворювання носить хронічний характер і може загострюватися 1-2 рази на рік, осінньо-зимовий період і навесні в холодну сиру погоду.

Лікування в Клініці Vertebra
У лікуванні трійчастого нерва основне – це правильно підібрана схема медикаментозного лікування. У нашій Клініці Вертебролігії та Нейроортопедії “Vertebra” ми керуємося міжнародними протоколами лікування, не призначаючи зайвих препаратів, які не мають доказової бази.

Фізіотерапевтичне лікування полягає у прискоренні відновного процесу нерва та навколишніх тканин. Хороший ефект у цьому плані дає магнітотерапія, акупунктура та біопунктура.

Магнітотерапія покращує трофіку тканин, зменшує набряклість у сфері запалення, тим самим значно знижуючи біль.

При біопунктурі використовується введення відновлювальних та протизапальних препаратів у біологічно активні точки, розташовані по ходу нерва.

Акупунктура має загальну відновлюючу, протизапальну, знеболювальну дію. Під час сеансів акупунктури відбувається розширення капілярів, що дуже швидко призводить до відновлення пошкодженої ділянки нерва.

Що робити?
Не варто терпіти цей біль, тому що це має негативні наслідки на організм в цілому, і веде до частих загострень невралгії у бідному. Тому негайно звертайтеся до наших профільних фахівців та починайте правильне лікування.


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.