Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж є ефективним методом лікування різних травм та захворювань. Його модифікації змінюються відповідно до характеру функціональних порушень організму.

При травмах та захворюваннях масаж потрібно застосовувати якомога раніше для нормалізації крово- та лімфотоку, зняття больового синдрому, розсмоктування набряку (випоту), гематоми, регенерації та репарації тканин, нормалізації окиснювально-відновних процесів.

Для кожного захворювання існує своя методика масажу, яка залежить від причини, патогенезу захворювання, клінічних форм його прояву, специфіки впливу тих чи інших прийомів масажу на організм.

Вплив масажу на організм

Під час масажу відбувається позитивний вплив як на поверхневі структури (шкіра, підшкірна клітковина, м'язи), так і на більш глибоко розташовані тканини організму (зв'язки, суглоби, окістя).

Масаж викликає розширення капілярів та прискорення руху крові та лімфи у судинах, завдяки чому покращується постачання тканин киснем та поживними речовинами. Також відбувається відтік застійної крові, що сприяє зменшенню набряку тканин.

Під впливом масажу покращується еластичність м'язів, усувається відчуття одеревенілості, болючості та припухлості м'язів.

Внаслідок перенесених перевантажень та мікротравм у суглобах можуть спостерігатися малорухливість, набряклість, зморщування суглобових сумок, зміна складу синовіальної рідини. За допомогою масажу, що веде до покращення живлення суглобових тканин, можна не тільки позбутися цих хворобливих явищ, але й запобігти їх. Вчасно проведений масаж попереджає пошкодження хрящової тканини, що веде до артрозів.

Крім того, масажні прийоми допомагають зменшити больову чутливість, покращити збудливість нервів та провідність нервових імпульсів по нерву.Лікувально-профілактичний масаж

Лікувально-профілактичний масаж - це спосіб лікування та попередження різних хвороб. Це чудовий спосіб не допустити виникнення численних захворювань, а також запобігти їх розвитку на ранніх стадіях. Крім того, масаж незамінний для підтримки тонусу м'язів при недостатніх фізичних навантаженнях.

Масаж дозволяє розслабити м'язи, забезпечити затиснуті ділянки тіла кров'ю, а відтак киснем, глюкозою та іншими необхідними для життя речовинами. У людей, що не ведуть активного способу життя, спосіб життя багато частин опорно-рухового апарату працюють некоректно. Лікувально-профілактичний масаж - найприємніший і найлегший спосіб повернути організм у хорошу форму.

Масаж при захворюваннях опорно-рухового апарату та нервової системи
Масаж є одним із важливих засобів для лікування захворювань опорно-рухового апарату та нервової системи.

Показаннями для його застосування є:
- остеохондроз шийного, грудного та поперекового відділу хребта та його ускладнення;
- головний біль унаслідок вертебро-базилярної недостатності;
- серцеві болі на фоні грудного остеохондрозу;
- радикуліт, плече-лопатковий періартрит, синдром «плечо-кисть»;
- сколіоз;
- артрози, артрити, контрактури суглобів;
- невралгії, неврити;
- парези, паралічі;
- міалгії, тендиніти;
- реабілітація після травм (забиті місця, розтягнення, вивихи, переломи) та операцій;


Масаж зазвичай проводиться курсом по 7-12 процедур щодня або через день.
Тривалість однієї процедури залежить від захворювання, зони впливу та становить 15-60 хв.


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.