Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Міозит

Міозит - це ураження м'язових волокон, що часто має хронічний характер і призводить до утворення твердих вузликів усередині м'яза.

Особливо часто міозит зачіпає широкі м'язи спини, шиї та плечей, а іноді і сідниць.

Причинами міозиту найчастіше бувають інфекційні захворювання (грип, ангіна, ревматизм тощо), внаслідок порушення обміну речовин. Можливе виникнення захворювання після травм, надмірного охолодження або напруги м'язів, сильних м'язових судом під час плавання, під час роботи (тривалого перебування) у незручній позі.

Міозит характеризують локальні болі, інтенсивність яких зростає. Болі різко посилюються при рухах, що викликають скорочення уражених м'язів, а також при їх обмацуванні. У зв'язку з розвитком захисної напруги м'язів виникає обмеження рухів у суглобах. У зв'язку з больовим синдромом утворюється м'язова слабкість, котрий іноді атрофія.

При лікуванні міозиту необхідний комплекс процедур, призначених грамотним лікарем відповідно до конкретного випадку (адже міозит буває декількох видів та стадій).Тендиніт

Тендиніт - запалення тканини сухожилля, яке спостерігається зазвичай у точці прикріплення до кістки або в зоні м'язово-сухожильного переходу; зазвичай поєднується із запаленням сухожильної сумки або сухожильного піхви.


Етіологія

- посилена рухова активність та мікротравматизація; - хвороби ревматичного характеру; - запалення, травми.


Клінічна картина

- біль при активних рухах, що здійснюються за участю ураженого сухожилля, у той час як аналогічні пасивні рухи безболісні болючість при пальпації вздовж ураженого сухожилля. - Гіперемія, гіпертермія над зоною ураженого сухожилля. - Кріпітація (хрускіт) під час руху сухожилля.


Лікування

У гострій фазі – спокій, іммобілізація, протизапальна терапія. При стиханні запального процесу ефективні лазеротерапія, ЛФК, лікувальні блокади.


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.