Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Біопунктура

Біопунктура – ​​це унікальна методика відновлення та саморегуляції організму. Поєднує в собі рефлексотерапію та дію натурапатичних (натуральних) препаратів.

Біопунктура є актуальною як при гострих, так і при хронічних больових синдромах, оскільки ми обмежені в прийомі протизапальних та знеболювальних препаратів (прийом НПЗЗ рекомендовано не більше 5 днів).

Якщо нам не вдалося усунути біль через 5-7 днів, то він набуває хронічного характеру і виникають труднощі з підбором лікування і тут дуже ефективним виявляється, саме біопунктура, рефлексотерапія та фізіотерапія.

Біопунктура актуальна в тих випадках, коли ми просто не можемо призначати протизапальні та знеболювальні препарати (НПЗЗ) навіть у гострих стадіях за наявності виразкової хвороби шлунка та дванадцяти палої кишки, алергічних реакцій на препарати. При введенні препарату голкою ми впливаємо на акупунктурні точки, тригерні точки та зони іннервації (проекції) органів.

Так само біопунктура є найбезпечнішим методом лікування болю, оскільки не викликає алергії, больових відчуттів і не має побічних реакцій на органи та системи.

Біопунктура показана навіть людям похилого віку та дітям.

Унікальність методу в тому, що ми поєднуємо акупунктуру та дію препарату в одне ціле.

Впливаючи на рефлекторні зони організм активно включає власні процеси самовідновлення та саморегуляції.

Таким чином біопунктура дотримується головного принципу медицини «НЕ НАШКОДИ».


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.