Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Рефлексотерапія

Головколювання - один з найефективніших альтернативних методів лікування болю в спині, суглобах, головного болю, тривожних, депресивних станів та інших захворювань, при цьому не має побічних ефектів.

З точки зору китайської медицини причина будь-якого захворювання – порушення циркуляції енергії людини. Є недолік, надлишок або блокування.

Впливаючи на акупунктурні точки на меридіанах органів, ми виправляємо цю проблему і людина позбавляючись болю почувається повним сил, енергії та бадьорості покращується працездатність, людина стає більш врівноваженою, покращується якість сну.

Методом акупунктури ми впливаємо не тільки на наслідки, а й на причину захворювання.

З точки зору фізіологічних процесів організму акупунктура сприяє виробленню ендогенних опіатів – ендорфіни, енкіфаліни, гістамін. Ці речовини годі вводити ззовні, вони виробляються нашим організмом самостійно. В результаті зменшується біль, запальна реакція та покращується настрій.

Ще одним принципом дії акупунктури є запуск антиноцецептивної (протибольової) системи, яка у відповідь на мікроушкодження голкою реагує придушенням больових імпульсів, діючи на рівні центральної нервової системи (тобто на больовий центр головного мозку).

Основні переваги лікування акупунктурою:
1. Відновлення за рахунок власних сил організму; 2. Суворо індивідуальний підхід до кожного пацієнта; 3. Швидкий наступ ефекту (вже після 3-5-ї процедури); 4. Можливість лікувати супутні захворювання одночасно з основним; 5. Безпека процедури (використання одноразових стерильних голок); 6. Безболісність процедури (діаметр голки трохи товщі за волосся); 7. Підходить для лікування хронічного болю, коли прийом препаратів вже неможливий через побічні дії та алергію; 8. Нормалізує артеріальний тиск та мікроциркуляцію крові.

На даний момент голкорефлексотерапія включена в міжнародні протоколи і успішно застосовується у всьому світі з метою зменшити вживання аналгетиків, які вкрай негативно впливають на весь організм і викликають звикання.

>

Автор статті:
Ларіна Ольга Сергіївна


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.