Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Кінезітерапія

У нашому центрі проводиться фізична реабілітація захворювань опорно-рухового апарату на багатофункціональних лікувальних тренажерах (МЛТ).

Слово кінезіотерапія буквально перекладається як «лікування рухом». У наш час багато людей ведуть сидячий спосіб життя, тому частина м'язів організму використовується значно меншою мірою, ніж вони призначені природою. Через це утворюються затиснення, порушення кровопостачання, що у перспективі призводить до численних захворювань опорно-рухового апарату. Деякі з них є дуже важкими, болючими або невиліковними. Багато хто може призвести до ускладнень. Кінезіотерапія дає необхідні навантаження на м'язи, що дозволяє за деякий час привести організм до норми.

В основі методики лікування хребта та суглобів на багатофункціональних тренажерах лежить використання методу кінезітерапії – лікування рухом.

Даний метод включає систему вправ, спрямованих на тренування глибоких м'язів спини і суглобів, які впритул прилягають до кістково-суглобового апарату. При цьому створюються сприятливі умови для відновлення порушених функцій хребта, суглобів, хрящової та м'язової тканини. У області, що тренується, покращується кровопостачання, нормалізується м'язовий тонус, відновлюється порушена трофіка.

Вправи виконуються під контролем кваліфікованих спеціалістів. Проведення даного методу кінезітерапії допоможе ефективно боротися з такими недугами, як остеохондроз, хребта, міжхребцеві грижі та протрузії, порушення постави та сколіоз, артроз, наслідки травм та інші захворювання опорно-рухового апарату.Застосування кінезітерапії при захворюваннях хребта

У більшості випадків причиною болю в спині є змінені м'які тканини (м'язи, зв'язки, сухожилля), що оточують хребет. Біль у них відбувається внаслідок перенапруги тканин, що виникають при різноманітних факторах, які збільшують тиск та навантаження на хребет. Це може бути тривале перебування в одному положенні, наприклад, робота офісних працівників, водіїв, неправильна постава, сутулість, підйом тяжкості, сон на непридатній подушці або матраці, недостатня фізична рухливість або перевантаження при заняттях різними видами спорту.

При тривалому перенапрузі м'яких тканин та бездіяльності щодо такого стану, з часом відбуваються дистрофічні зміни у самих хребцях, міжхребцевих дисках та суглобах хребта, що проявляється розвитком остеохондрозу, появою протрузій та гриж міжхребцевих дисків, сколіозу.

Своєчасне лікування остеохондрозу дуже важливе. Без нього хвороба прогресує і може викликати численні ускладнення, такі як радикуліт чи грижа, а особливо важких випадках може призвести до паралічу нижньої частини тіла. Метод кінезіотерапії пропонує можливість легко і безболісно вилікуватися від цієї недуги. Він полягає у легких впливах на організм, які приводять у дію механізми регенерації. Таким чином, людина легко може вилікуватися без хірургічного втручання та хімічних ліків. Ще одна перевага методу - відсутність побічних ефектів.

Застосування методу кінезітерапії дозволяє усунути перенапругу м'язів спини, сприяє зменшенню набряку та запалення м'яких тканин за рахунок нормалізації кровообігу, а також призводить до відновлення трофічних порушень хребта та навколишніх тканин.

Застосування методу кінезітерапії при захворюваннях спини має контролюватись лікарем.
Даний метод показує хороші результати відновлення багатьох захворювань хребта, але призначати його необхідно з урахуванням специфіки захворювання кожного пацієнта.


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.