Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Як ми лікуємо грижі диска без операції?

Перше та найнеобхідніше у лікуванні гриж це правильна діагностика, свіже МРТ та кваліфікований огляд лікаря. Наше лікування проходить амбулаторно і займає 30-40 хвилин кожен день, що дозволить вам не відриватися від повсякденних справ. Наші клініки зручно розташовані і наявність трьох відділень дає можливість обрати найбільш відповідну для пацієнта філію.

Лазер високої інтенсивності MLS
(зняття запалення та набряку, полегшення болю, прискорення процесу загоєння тканин)

Основним у курсовому лікування грижі диска входить: терапія факторами росту, голкотерапія, лезеротерапія та ін. Процедури призначаються на розсуд лікаря після огляду пацієнта, консультації та вивчення зрізів МРТ, виходячи із самопочуття та стану. Докладніше про всі варіанти лікування, вам розповість наш лікар на прийомі.

Плазмотерапія при лікуванні міжхребцевої грижі (запровадження збагаченої плазми крові для стимуляції місцевого процесу фізіологічного запалення та регенерації)

Курс лікування може призначатися пацієнтам так само з протрузіями, як профілактика розвитку дегенеративно-дистрофічних змін хребта.

Голорефлексотерапія
(для зняття м'язової напруги та полегшення болю)
Грижа хребта не вирок! Коли потрібно оперувати? Якщо так трапилося і вас відправили на операцію, що має розуміти пацієнт!

Насамперед потрібно знати, що практично в 95% грижа диска не потребує операції.
І лише 5% справді потрібна операція. У решті випадків застосовується консервативне лікування. Основні показання до операції, розмістимо їх відповідно до ступеня важливості:

Розлад сечостатевої системи (нетримання, затримка або не можливість сходити в туалет).
Оніміння зони промежини, відсутність чутливості в цій галузі. Зміщення та нестабільність хребта
Біль, що наростає, і слабкість в обох ногах
Стійкий та тривалий стеноз хребта більше 3 місяців. Наростаючий біль у стопі з неможливістю стати на шкарпетку або п'яту протягом 2 тижнів.
Особисті обставини та не можливість займатися консервативним лікуванням.


Якщо у вас немає таких симптомів, то у вас є добрі шанси вилікувати грижу методом резорбції – зменшення грижі повне або часткове без операції. Ми застосовуємо в нашій клініці сучасні консервативні методи лікування та успішно лікуємо грижі, що підтверджено результатами МРТ та відгуками пацієнтів. Наші методи засновані на комплексній терапії, які дозволяють прискорити процес зменшення грижі хребта.

Усю докладну інформацію про лікування ви можете отримати у нас у клініці на консультації у лікаря.


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.