Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Що таке резорбція міжхребцевої грижі?

Резорбція - (часткова або повна) - часткове зменшення розмірів або повне зникнення грижі міжхребцевого диска без хірургічного втручання. Спонтанна резорбція грижі міжхребцевих дисків вперше була описана в 1945 році і в 1984 Дж. Гюінтет так само описав цей феномен. У 1990 році в журналі "Spine" була опублікована стаття, в якій Дж. А. Саал з вперше описали феномен спонтанної резорбції грижі за результатами МРТ та КТ.
Як позбутися грижі хребта? Розкажемо вам коротко про те, що багато хто не знає, і навіть лікарі не говорять про те, що грижу можна вилікувати. У медицині існують два поняття: лікування та видалення грижі. Перший метод спрямований на зняття болю, другий метод – хірург прибирає грижу та біль.

Так само у природі існує поняття резорбція. Це природне та самостійне зменшення грижі, силами самого організму. Ми так влаштовані що коли в нашому організмі з'являється проблема він намагається впоратися сам із цим лихом. Коли в людини з'являється грижа, організм на перших етапах сприймає її як чужорідні щось. І наші клітки намагаються самостійно знищити її. Цей процес досить складний, і рідко відбувається самостійно. Живучи з грижею в хребті, якщо не настала природна резорбція, організм звикає до неї і не сприймає її як щось стороннє.

Макрофаги (від грецького - "пожирач") - клітини в організмі людини здатні до активного захоплення та перетравлення бактерій, залишків загиблих клітин та інших чужорідних або токсичних для організму частинок. Ось саме ці макрофаги справляються з грижею хребта і з'їдають її повністю або частково.

Ми у нашій клініці навчилися керувати таким процесом в організмі. За допомогою спеціальних процедур, апаратів і знань ми можемо запустити процес в організмі - який дасть поштовх і сигнал для боротьби з грижею. Наші процедури спрямовані на вироблення в організмі людини спеціальних лікувальних клітин - макрофагів.

У нашій клініці ми застосовуємо методи модульованої резорбції, за допомогою фізіотерапевтичних процедур ми стимулюємо та прискорюємо процес резорбції в організмі. Якщо вас турбує грижа хребта, приходьте до нас і ми розповімо, як з нею боротися. Наші лікарі проконсультують та індивідуально підберуть необхідний для вас курс та кількість необхідних процедур, виходячи з індивідуальних особливостей вашого організму. Записуйтесь у чергу на консультацію та лікування вже сьогодні!


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.