Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Колектив клініки вертебрології та нейроортопедії

Ларина вертебролог

Ларина Ольга Сергіївна 

Головний лікар клініки "Вертебра"
Лікар-вертеброневролог, рефлексотерапевт. Має багаторічний досвід роботи з неврологічними патологіями: біль у спині, головний біль у т.ч. хронічна, стану після травм та перенесених операцій на хребті; наслідки: інсульту, невралгії лицевого та трійчастого нервів; запаморочення, розлади сну, депресія та тривожність. Володіє методиками клініко-неврологічних та психодіагностичних обстежень.

Є чинним членом Української асоціації з вивчення болю (УАІБ), Міжнародної асоціації з вивчення болю (IASP) та Європейської федерації болю (EFIC).

Щороку проходить стажування в Китаї, США (Нью Йорк), Німеччина (Берлін) що дозволяє брати найефективніші та найбезпечніші методики в лікуванні та реабілітації опорно-рухового апарату. Учасник багатьох українських та міжнародних конференцій. Остання конференція проходила в Нью Йорку, лютий 2020 Integrative Halthcare symposium. Член засідань Київського науково-практичного товариства неврологів. Член протиепілептичної ліги, автор наукових статей на тему судинних захворювань та опорно-рухового апарату. лазерорефлексотерапія, вакуумрефлексотерапія, сучасна фізіотерапія, супер індуктивна система, текар терапія, психоемоційна корекція стану.

Харченко вертебролог

Харченко Ольга Павлівна

Лікар-вертеброневролог. Досвід роботи понад 17 років. Працює з такими неврологічними патологіями як: грижі та протрузії міжхребцевих дисків, біль у спині, головний біль у т.ч. хронічна, стану після травм та перенесених операцій на хребті, наслідки: інсульту, невралгії лицевого та трійчастого нервів, запаморочення, розлади сну, депресія та тривожність. Займається корекцією больових неврологічних синдромів, порушень постави, дегенеративних уражень суглобового апарату, передопераційною підготовкою та відновлювальним лікуванням. Володіє методиками клініко-неврологічних та психодіагностичних обстежень. Учасник багатьох українських та міжнародних конференцій.

Дубін Станіслав Анатолійович вертебролог

Дубін Станіслав Анатолійович

Лікар вертебролог, ортопед-травматолог, лікар спортивної медицини. Досвід роботи понад 17 років. Має клінічний досвід діагностики та лікування захворювань хребта, суглобів, зв'язкового апарату — як консервативно, і оперативно. Володіє техніками внутрішньосуглобових, періартикулярних блокад, методикою реабілітації пацієнтів після оперативного лікування переломів, пластики зв'язок, контрактур суглобів. Володіє досвідом діагностики та лікування спортивних травм та захворювань. Проходив підвищення кваліфікації в Італії, у Римському Університеті «Форо Італіко».

Бикова вертебролог

Бикова Тетяна Анатоліївна

Лікар невропатолог, вертеброневролог. Досвід роботи понад 10 років. Спеціалізується на лікуванні таких захворювань як: дисциркуляторна енцефалопатія, дегенеративна хвороба диска (остеохондроз), вертеброгенні синдроми, дорсалгії, головні болі, наслідки інсультів, невропатії, поліневропатії, наслідки черепно-мозкових травм, посттравма есенціальний тремор. Є автором 3 та співавтором 21 наукових праць з хірургії та неврології, розміщених у різних наукових виданнях. Учасник багатьох українських конференцій у галузі неврології. Володіє методиками паравертебральних блокад, блокад у тригерні точки, використання ультрасучасного обладнання супер індуктивної системи.

Барчук вертебролог

Барчук Петро Юрійович

Лікар вертебролог, ортопед-травматолог. Досвід роботи понад 10 років. Закінчив Національний Медичний університет імені О. О. Богомольця. Протягом останніх років багаторазово проходив обмін досвідом у Чехії у місті Оломоуц у галузі консервативної та оперативної нейроортопедії. Учасник конференцій Чеських травматологів-ортопедів 2017. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні опорно-рухового апарату. Має великий досвід у лікуванні та діагностиці захворювань стоп та колінних суглобів, а також виготовленні індивідуальних ортопедичних устілок. Фахівець у галузі ударно-хвильової терапії та лазеротерапії. Учасник численних конференцій із сучасної фізіотерапії, включаючи такі інновації як супер індуктивна система. Має значний досвід у реабілітації пацієнтів після оперативних втручань та травм опорно-рухового апарату.

Вертебролог

Аснес Сергій Володимирович

Лікар рефлексотерапевт, спеціалізація − традиційна китайська медицина. Співробітник першого відділення рефлексотерапії в СРСР, яке було організовано у поліклініці ОЦКЛ міста Донецька у 1983 році. Учень професора Йоганнеса Бішко (Johannes Bischko, 1922-2004, Австрійська Республіка), Герберта Шмідта (Heribert Schmidt, 1914-1995, Швейцарська Конфедерація). Закінчив коледж Східної медицини (президент д-р Лянг) м. Х'юстон, Техас, США. NCCAOM №16069, USA.

 

Іщенко Дмитро Ігорович — Лікар-нейрохірург 2 категорії

Іщенко Дмитро Ігорович

Лікар-нейрохірург 2 категорії. Аспірант. Основна спеціалізація – ведення пацієнтів зі складними випадками спинальної патології, консервативне та оперативне лікування гриж, травматичних ушкоджень хребта, тунельних синдромів, лікування болю. Володіє методиками проведення епідуральних, паравертебральних блокад, блокад грушоподібного м'яза, радіочастотної денервації суглобів, усіма видами ендоскопічних та мікрохірургічних оперативних втручань.

Кардіолог

Габрель Альона Василівна

Лікар-кардіолог першої категорії з досвідом роботи понад 11 років. Досконало знає сучасні методи діагностики та лікування патологій серця та судин. Також має навички у проведенні терапії гіпертонії, легеневої гіпертензії, стенокардії, вегетосудинної дистонії, спостерігає хворих після інфарктів, стенування та шунтування.

Виконує такі процедури:

Консультативний прийом;
Огляд та вивчення анамнезу;
ЕКГ;
Призначення та корекція схеми лікування.
Працює з такими захворюваннями:

Аритмія серця;
Артеріальна гіпертензія;
Запаморочення;
Інфаркт міокарда;
Ішемічна хвороба серця;
Легенева гіпертензія;
Міокардит;
Ревматична хвороба серця;
Серцева недостатність;
Стенокардія.
Починаючи з 2015 року і до сьогодні, обіймає посаду консультанта інфекційного відділення Олександрівської клінічної лікарні міста Києва, як лікар-кардіолог.

>

Реабілітолог

Кремчанин Владислав Вадимович

Реабілітолог, масажист, кінезіотерапевт

Феса Владислав — реабілітолог, масажист, кінезіотерапевт

Фесенко Владислав Вікторович

Реабілітолог, масажист, кінезіотерапевт

Реабілітолог

Кулага Руслан Анатолійович

Реабілітолог, масажист, кінезіотерапевт