Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Європейська фізіотерапія

Унікальне фізіотерапевтичне обладнання (електролікування, магнітотерапія, ультразвукова терапія, лазеротерапія) - BTL (Великобританія). Це обладнання дозволяє лікувати будь-яку стадію захворювань неврології, ортопедії, міології, урології та інших хвороб.
Дозволяє ефективно за короткий термін знімати гострі больові синдроми, запальні процеси у м'язовій тканині та суглобах хребта. Розроблені європейськими вченими протоколи електролікування, магнітотерапії, ультразвукової терапії та лазеролікування дозволяють найбільш ефективно підібрати терапію для кожного пацієнта. Кількість процедур від однієї до семи. Стійкий лікувальний ефект.МАГНІТОТЕРАПІЯ:
- Знеболюючий ефект
- Судинорозширювальний ефект
- Протизапальний ефект
- Протинабряковий ефект
- Поліпшення мікроциркуляції
- Прискорення загоєння м'яких тканин та кістки

УЛЬТРАЗВУКОТЕРАПІЯ:
- Антифлогістичний ефект
- Протинабряковий ефект
- Міорелаксаційний ефект
- Знеболюючий ефект
- Гіперемічний ефект

ЕЛЕКТРОТЕРАПІЯ:
- Міорелаксаційний ефект
- Знеболюючий ефект
- Вирівнювання тонусу м'язів
- Тонізування
- Вазодилятація
- Трофіко-регенеративний ефект
- Протинабряковий ефект

Що таке фізіотерапія?
Фізіотерапія - одна з областей клінічної медицини, що вивчає лікувальний та фізіологічний вплив на організм людини як природних, так і штучних фізичних факторів. Даний метод є ефективним та безпечним у лікуванні хвороб опорно-рухового апарату. У нашій клініці використовують ультрасучасні фізіотерапевтичні апарати провідної світової компанії з виробництва медичного обладнання «BTL». Фізіотерапевтичний апарат «BTL-5818SLM» має великі терапевтичні можливості, дозволяючи тим самим проводити величезну кількість видів електро-, ультразвуко- та магнітотерапій.

ПРИ ЯКИХ ЗАХВОРЮВАННЯХ ЕФЕКТИВНА ФІЗІОТЕРАПІЯ?
Артрити, артрози, ентезопатії, остеосинтез, дисплазії, контрактури суглобів, міозити, переломи, остеопороз, остеохондроз, захворювання та травми: м'язів, зв'язок, сухожилля; тендиніти, забиття, тендинози, епікондиліти, у післяопераційному періоді для прискорення загоєння кістки та м'яких тканин, а також багато іншого.

МАГНІТОТЕРАПІЯ
Через багато років досліджень і розробок провідна світова компанія з виробництва фізіотерапевтичного обладнання «BTL» розробила один із найпотужніших магнітотерапевтичних апаратів, які сьогодні існують на ринку. Була створена унікальна технологія сфокусованого магнітного поля "FMF", що дозволяє сконцентрувати його в необхідній області, тим самим в рази посиливши лікувальний ефект від процедури, запобігши впливу на весь організм.

Магнітотерпія є багатофункціональною терапією, що надає різноплановий ефект на організм людини. У неврології, ортопедії та травматології найбільше значення надають її протизапальним, міорелаксуючим, трофічним, протинабрячним, антиспастичним (профілактика контрактур суглобів) та регенеруючим ефектам.

Однією з найважливіших переваг магнітотерапії можна назвати тривалий ефект від лікування, який може зберігатися до декількох місяців. На відміну від інших фізіотерапевтичних методів, магнітотерапію можна призначати в найбільш ранні терміни після травм та операцій, оскільки вона не вимагає прямого контакту з пошкодженою областю.

УЛЬТРАЗВУКОТЕРАПІЯ (УЛЬТРАФОНОФОРЕЗ)
Лікувальний ефект ультразвукотерапії пов'язаний з мікромасажем тканин на рівні клітини, а також тепловим та фізико-хімічним впливом на них. Вібраційний «мікромасаж» тканин на субклітинному та клітинному рівнях, дозволяє розсмоктувати ущільнення та інфільтрати, запобігає утворенню післяопераційних спайок та рубців, та зупиняє розвиток контрактур суглобів.

Фізико-хімічна та теплова дія покращує мікроциркуляцію, надає протизапальний ефект та стимулює процеси регенерації тканин.

Крім того, доведено бактерицидну властивість ультразвуку, що дозволяє використання його як метод профілактики нагноєнь прооперованих кінцівок у післяопераційному стані (ультразвук пошкоджує клітинні оболонки деяких патогенних мікроорганізмів).

Властивість ультразвукотерапії, підвищення проникності тканин і судин, стало основою для поєднання ультразвуку з лікарськими препаратами. Це дає можливість впроваджувати лікарські речовини крізь шкіру, у глибокі тканини, безпосередньо до болючого місця або патологічного вогнища. Подібне поєднання ультразвуку та лікарських речовин називається ультрафонофорезом, ефективність якого набагато вища, ніж використання лише самого ультразвуку. Ультрафонофорез сприяє досягненню бажаного результату в найкоротші терміни за мінімальну кількість процедур. У медицині, при проведенні ультрафонофорезових процедур, найчастіше використовуються гелі, креми або мазі, що мають знеболювальну, протизапальну та регенеруючу дію.

ЕЛЕКТРОТЕРАПІЯ
Фізіотерапевтичний апарат «BTL-5818SLM» здатний генерувати повний спектр низько- та середньочастотних струмів, та їх різноманітні модифікації. Він обладнаний найсучаснішими функціями, які разом з усім іншим є останніми досягненнями в галузі світової електротерапії.

Впливаючи електротерапією на організм людини можна досягти різнопланових ефектів як локальних, і загальних. Локальні зміни утворюються у самому місці накладання накладок. В області застосування відразу відзначається покращення обміну речовин та посилення репараційних процесів. Електротерапія має антиспастичний ефект на спазмовані ділянки м'яза і судини, водночас покращуючи мікроциркуляцію та знижуючи чутливість рецепторів (зазначений вище ефект сам собою визначає ще й знеболювання). Види струмів, що застосовуються, усувають застійні та запальні явища в тканинах, сприяють зменшенню їх набряклості та прискоренню розсмоктування рубців, спайок та інфільтратів.


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.