Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Відгуки пацієнтів

26.11.2017 / Пацієнт: Сергій Каденко

Багато років страждаю болем у спині, загострення бувають приблизно двічі на рік. Пройшов сеанс акупунктури з біопунктурою у Ольги Сергіївни. Біль зменшився вже з п'ятого сеансу, а після п'ятого сеансу вже приступив до вправ.
Вийшло відновитися без будь-яких пігулок, дуже задоволений результатом.

01.11.2017 / Пацієнт: Тетяна Одноліток

Мені 45 років і більшу частину мого життя займає робота. За комп'ютером я проводжу по 10 годин на день. Якщо до цього додати постійні стреси, хронічну втому, неправильне харчування та проблеми зі сном, то очевидно, що здоров'я рано чи пізно дасть збій. Ось і мені рік тому прямо на робоче місце викликали швидку допомогу – у мене з'явився тугий біль у серці, онімів лівий бік тіла, біль у спині став нестерпним і зовсім перестали слухатися ноги.
Кардіограма показала, що серце в межах норми мене направили до невропатолога. В результаті діагнози: загострення остеохондрозу, грижі та протрузії у шийному та крижовому відділі хребта, проблеми з кровообігом, гіпертонія та ВСД з панічними атаками. У мене з'явилося відчуття повного відчаю. Навіть постійний прийом знеболювальних та утворюючих кровообіг лікарських препаратів не гарантував одужання, а просто переводив мене до категорії хронічно хворих. Періодичні покращення стану, життя від постійних загострень до невеликого полегшення – мене категорично не влаштовували. Гомеопатія та траволікування дають добрий результат, але чекати його необхідно близько півроку.
Це дуже довго, коли в тебе все болить і практично перестаєш бути працездатною людиною. Тоді я вперше почула про методику голкорефлексотерапії, але що це таке розуміла важко. Уколів я не любила, але хоч раз спробувати вирішила. Як виявилося, я зробила правильний вибір – це абсолютно не боляче, і перші результати я відчула вже через два дні. Після третього сеансу в мене зник тупий і біль, що тягнув усі жили в тілі, спина і ноги почали мене слухатися, пройшло запаморочення, налагодився сон. Через десять днів до мене повернулося давно забуте відчуття здорового тіла, радості та бадьорості, як у далекій юності. Бонусом від голкорефлексотерапії я отримала приємні зовнішні зміни - свіже обличчя, помітно стрункіша фігуру і добре працює печінка, нирки і підшлункову. Так, невеликі проблеми з хребтом періодично повертаються, нерви іноді пустують, але тепер я з цим чудово справляюся. Просто записуюсь на чергові сеанси акупунктури. За рік, що минув, загострення зійшли нанівець, і я навіть задумалася над тим, щоб остаточно розпрощатися з курінням. Виявилося, що голкорефлексотерапія вирішує практично будь-яку проблему, головне – це повірити та прийти на перший сеанс! Спасибі величезне Ларині Ользі Сергіївні!

12.10.2017 / Пацієнт: Вікторія Богатиренко

Пройшла курс рефлексотерапії у центрі "NewSpine". Залишилися лише позитивні враження. Лікар рефлексотерапевт справді знає, розуміє та любить свою справу. Дуже допоміг мені у проблемі хронічного головного болю. У центрі працюють привітні люди, завжди було приємно приходити на процедури.

07.08.2017 / Пацієнт: Зайченко Ілона

Велике спасибі за професіоналізм. Звернулася з болями в попереку, стегні. Після рекомендацій Василя Степановича та курсу масажу біль зменшився. Надалі дотримуватимуся рекомендацій і періодично повертатимуся до клініки на оздоровлення.Рекомендую!

28.08.2017 / Пацієнт: Сергій

За три роки лікування лікування хребта в інших центрах та мануальних терапевтів стан не покращився і також утворилася гіперрухливість хребців грудного відділу. Після лікування у Зураб Гурамовича в цьому центрі стан став набагато кращим. Виявилося, що початкова проблема була в підвивиху атланта і ніхто до цього не міг допомогти або не розуміючи де проблема або не володіючи технікою маніпуляції з атланто-потиличним суглобом. Спасибі Зураб Гурамович! Також прекрасна апаратура в центрі та рівень сервісу!

03.02.2017 / Пацієнт: Alex Azarov

Чудові фахівці!!! Зураб Гурамович – просто чарівник! За одне відвідування зробив чудо! Рік із головним болем, пігулки, пігулки... Подзвонив, записали. Приїхав чисто тепло, ввічливий персонал. Все своєчасно. Зураб Гурамович-лікар від бога, за 15 хвилин позбавив проблеми! Масажист Олександр - просто клас! Тиждень сеансів - і сон нормальний, про таблетки забув, яка б погода не була! Всім велике спасибі!!! Рекомендую! Реально допомагають людям стати на ноги! Усьому колективу-здоров'я та процвітання!!!

01.07.2017 / Пацієнт: Ельсус Хейсам

Мав проблеми з плечем, але за допомогою лікаря Юрчак В.С. все налагодилося. Було приписане лікування та процедура з вул.ьтразвуком. Все ефективно та недорого. Найкращі побажання!

06.07.2017 / Пацієнт: Давидов Богдан

07.07.2017 / Пацієнт: Яна Гончукова

Хороший сервіс, грамотні та ввічливі спеціалісти, якісне лікування, дуже сподобалося нове обладнання. Дякуємо Вам за лікування та турботу!

12.07.2017 / Пацієнт: Франці Лариса Миколаївна

Рекомендую Вам професійний склад та центр в цілому, з метою надання медичних консультацій та послуг. З повагою, вдячністю за уважне ставлення та чітку, злагоджену роботу. та здоров'я!

20.07.2017 / Пацієнт: Зубченко Лариса

Звернулась до центру з болем у спині. За п'ять сеансів біль повністю пройшов. Спасибі Зурабу Гурамовичу за правильний діагноз і Саші за відмінне лікування. Рекомендую!

24.08.2017 / Пацієнт: Біла Інна

Ось і пройшла курс масажу! Дякуємо Олександру за професійний масаж і приємну атмосферу (а саме заспокійлива музика, аромат олії). Забуваєш про всі проблеми насущні. Хочеться знову прийти!

31.08.2017 / Пацієнт: Таня Барабаш

Мені Ооооочень сподобався центр "NewSpine"!!! Тут я отримала чудовий лікувальний масаж від Олександра Сергійовича + продедури фізіотерапії на сучасному англійському устаткуванні, що для мене було дуже важливо!
Тут ввічливий та привітний персонал, чистенько та комфортно, багато різних тренажерів та апаратів для лікування суглобів, м'язів та зв'язок. Такий комплексний підхід, а то я, чесно кажучи, подумала, що тут більше акцент на спину. А коли прийшла в центр "NewSpine" - то була приємно вражена різноманітністю послуг! Дякуємо Вам Величезне!!!

09.09.2017 / Пацієнт: Ісаєв А.Н.

Хочу відзначити професійну майстерність доктора-масажиста Максима. Завдяки його вмінням швидко пішли болючі симптоми, я зміг повернутися до нормального способу життя! Велике ДЯКУЮ!!!

09.09.2017 / Пацієнт: Соніна Є.А.

Велика подяка масажисту Максиму. Після масажу спини якість життя покращала набагато. Років десять не могла нахилитися помити голову над ванною або підмісти підлогу віником, зі стільця вставала за три прийоми, зараз це роблю вільно, болі з попереку пішли. Дякуємо великому Максимові за допомогу!

19.09.2017 / Пацієнт: Ковтун Марія

Хотілося б висловити величезну подяку Вашому колективу за відмінний підхід до кожного відвідувача, доброзичливість, а особливо Євгену Анатолійовичу за професіоналізм, підтримку та добрі, корисні поради. Всім удачі та більше хороших клієнтів!

23.09.2017 / Пацієнт: Дудко Дмитро Іванович

Все чудово. Вирішилася проблема зі спиною. Дякую і більше клієнтів!

10.10.2017 / Пацієнт: Ірина Липко

Дякую Зурабу Гурамовичу та Євгену Анатолійовичу, врятували від самої себе. Дякую за вашу увагу та терпіння, тепер все залежить від мене, я вас не підведу. Сашко, дякую за чудові масажі. Клініка просто чудова, до якої хочеться ходити.

06.01.2018 / Пацієнт: Наталія Яцунська

Кілька місяців тому я звернулася до чудового лікаря-колеги-неврологи Ольги Сергіївни Ларіної, зі скаргами на виражений больовий синдром в області шийного та грудного відділу хребта. У моєму випадку це неминуча професійна травма у зв'язку з постійною роботою за апаратом. Моя голова застигла в одному положенні, я відчувала себе кам'яним бовваном, який не в змозі не те що працювати, а просто існувати.
У той момент Ольга Сергіївна запропонувала мені комплексну терапію, яка включала біопунктуру. Ефект не забарився. Після двох сеансів я почала почуватися значно краще, а після завершення комплексу я спокійно приступила до своїх звичайних справ. Біопунктура має не тільки швидкісні якості, але й пролонговано впливає на центри впливу. Відмінна методика, яка себе виявила та зарекомендувала на 100%.

14.01.2018 / Пацієнт: Дарія Лісіцина

Добридень! "NewSpine" - чудовий центр для лікування! Звернулась із проблемою спини, потрапила до завідувача Малакшанідзе Зураба Гурамовича, який вислухав, дав рекомендації, виправив те, що було порушено роками та вилікував мене! Я дуже йому вдячна, тепер я спокійно можу займатися улюбленою справою, і мене не турбують болі! А також на постійній основі ходжу до дива масажисту Олександру, після якого весь стрес і втома йде геть! Не знаю кому як, але цей центр поки що кращий де я вже побувала! Процвітання Вам, добрих та чуйних клієнтів!

16.01.2018 / Пацієнт: Катерина Давидова

Чудовий сучасний центр з високопрофесійними лікарями. Завдяки лікарям цього центру вдалося позбутися проблем. А влітку після падіння з висоти із травмою звернувся мій чоловік. І знову лікарі центру були на висоті. Дякуємо їм велике!

20.01.2018 / Пацієнт: Ольга Зоріна

Чудовий центр! Спасибі вам велике! Ходили всією сім'єю, дуже задоволені, рекомендуємо!

24.01.2018 / Пацієнт: Наталія Демиденко

Дякую, що вилікували мені спину!

20.01.2018 / Пацієнт: Святослав Остапчук

Користуючись нагодою, хотів подякувати Доктору Ларіну за проведені сеанси рефлексотерапії.
Ці відчуття не передаються словами їх можна лише випробувати. Я відчував легкість у всьому тілі та свідомості. А музику, яку можуть увімкнути під час сеансу чудово доповнює цю процедуру.
З кожним разом ефект, що запам'ятовувався ставав, і я відчував, що побував у маленькій відпустці Усім раджу хоч раз спробувати цю процедуру!

24.02.2017 / Пацієнт: Сергій Ярославський

Був на прийомі Зураба Гурамовича. Дуже професійний лікар. Зробили корекцію в шийному відділі. Дивовижна легкість у голові відразу після процедури. Велике дякую!

08.03.2018 / Пацієнт: Мартиненко Валентина Герасимівна

Сердечно дякую колективу центру лікування спини «NewSpine» за професіоналізм, за терпіння, за бездоганне, уважне та тактовне ставлення!!!! Те, що роблять ці чудові люди щодня – неможливо переоцінити: вони повертають нам здоров'я. Хочу висловити величезну подяку лікарю – вертеброневрологу, рефлексотерапевту Ларіній Ользі Сергіївні. Мені 72роки, це той самий вік, коли ні собі ні людям не потрібен, а після спілкування з Ольгою Сергіївною, її рекомендацій та лікування, жити хочеться, Дякуємо за останню надію!!!!! Ольга Сергіївна – Ви – лікар від Бога, Ви – майстер своєї справи, Ви – професіонал вищого класу! Дякую Вам за виконану роботу, за надану допомогу, за можливість жити без болю. Нехай Ваш професіоналізм та золоті руки допоможуть ще багатьом людям у нелегкий момент життя. Напередодні чудового весняного свята – 8 березня вітаю чудового лікаря та просто красиву жінку з наступаючим жіночим днем ​​та бажаю Вам здоров'я та безмежних можливостей, подарованих долею! Щиро бажаю Вам самої здоров'я, особистого щастя, кохання! Нехай життя не затьмарюється негараздами! Нехай кожен новий день дарує радість та тепло близьких сердець! Низький уклін цій неймовірній жінці! З повагою, Мартиненко Валентина Герасимівна

19.05.2018 / Пацієнт

20.05.2018 / Пацієнт: Олена Юріївна

31.05.2018 / Пацієнт: Вікторія

28.10.2018 / Пацієнт: Поліна Романенко

Хочу подякувати Ларіні Ользі Сергіївні! Ви людина доктор з великої літери! Лікар від Бога!! Я не просто рекомендую, а хочу порадити всім, а також окрема, величезна подяка масажисту Саші. Результат після Сашка, вище моїх очікувань. Дякую вам.

19.11.2018 / Пацієнт: Олексій Сидора

Боліла спина, записався, прийшов. Як заходиш одразу враження, що тобі тут допоможуть. Дуже доброзичливий колектив. Усі посміхаються, чемно розмовляють. Потрапив до лікаря. Бував до цього у різних лікарів і знаю, як зазвичай приймають. Був приємно вражений. Повноцінний неврологічний огляд, грамотне вивчення історії хвороби відправили на кілька доп. досліджень. Прийшов із дослідженнями. Підтвердилися припущення лікаря про грижу в поперековому відділі. Почалися процедури. Тут мій подив збільшився. Грамотно підібраний курс лікування дав результат після першого дня. Під ранок наступного дня повернулися болі в попереку та стегні, але сумарно 10% покращення вже після першого разу. Після 6 процедур вже 45% поліпшення. 13 процедура – ​​85%! Ура! Блін, ці болі – це просто капець! Дуже дякую всьому колективу. Жити без болю це чудово. Дали д.з. як спати, сидіти, піднімати предмети і робити вправи вдома. Зараз минуло вже 3 тижні після закінчення лікування. Продовжую займатись вдома. Залишилася віддалена тінь тих болів, що були: близько 10%. Проблема в мене давня. І це круто, що ці хлопці зробили свою справу грамотно і за короткий термін. процедури робили деякі через день деякі щодня. Загалом через квартал сказали з'явитися і пройти ще курс із проведенням МРТ під кінець. Сказали, що подивляться, наскільки зменшиться моя грижа. Мені в це дуже хочеться вірити, тому що результат в наявності! Рекомендую! реально клініка з європейським рівнем. Сподіваюся, мій відгук буде комусь корисний.

07.09.2018 / Пацієнт: Дієслова Володимир

Хочу подякувати майстру Олександру за професіоналізм, знання своєї справи, а також за чудову атмосферу та сервіс працівників. Отримавши велике задоволення! Всім рекомендую!

12.12.2018 / Пацієнт: Тетяна Резнікова

Хочу подякувати реабілітологам Владу та Марину за їхню уважність та професіоналізм. Ходила на реабілітацію із задоволенням. Після ЛФК, масажу та фізіотерапії стало набагато краще. І особливу подяку хочу висловити докторові Ларіній Ользі Сергіївні! Зараз рідко зустрінеш лікаря, який із такою турботою та увагою ставиться до проблеми хворих. Ви добра і чуйна людина! Дуже рекомендую цю клініку. Процвітання Вашій клініці! Щире вам дякую!!!

19.01.2019 / Пацієнт: Юлія

Хороша клініка із уважним персоналом. Звернулася з болем у попереку та нозі, за кілька сеансів відчула себе набагато краще. Окреме спасибі Олександру та Владу - масажисти із золотими руками.

21.01.2019 / Пацієнт: Людмила

Дякую всьому колективу клініки Вертебрології та Нейроортопедії, зокрема лікарям Ользі Сергіївні та Ользі Павлівні та також професійних масажистів Олександра та Владислава. Після 10-ти денного лікування почуваюся чудово. Всім рекомендую цю клініку!

22.06.2019 / Пацієнт: Бондарчук Кохання

Пройшла курс ударнохвильової терапії з питання шпори п'яти. На третьому сеансі було помітно реальний результат. Хочеться відзначити чудову роботу та професіоналізм доктора Дубина Станіслава Анатолійовича. Прекрасне ставлення і терапія творять чудеса))))) Дякуємо клініці "Вертебра"!!!