Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Кінезіотейпування

Кінезіотейпування — це простий та ефективний метод лікування розтягування зв'язок, м'язових болів та інших травм, а також гематом та набряків за допомогою спеціальної клейкої стрічки (тейпу).

Метод розроблений японським рефлексотерапевтом і хіропрактиком Кензо Казе в 70-х роках XX століття, і вже понад 20 років застосовується у всьому світі.

Суть методики полягає в тому, що до хворого місця (розтягнутого м'яза, сухожилля або гематоми) особливим способом приклеюється тейп довжиною кілька десятків см. і шириною 5-10 см. Існує кілька способів приклеювання тейпу в залежності від бажаного ефекту. Натяг тейпа дуже близький до натягу шкіри людини, тому він як би бере на себе частину навантаження перевантажених ділянок, допомагаючи їм у роботі.

Правильно накласти тейп може лише фахівець із кінезіотейпування. При самостійному накладенні кінезіотейпів терапевтичного ефекту нічого очікувати.

У спеціалізованому центрі вертебрології NewSpine кінезіотейпування використовується як один із елементів програми реабілітації та відновлення після травм та операцій. Зазвичай фахівці використовують кілька методів відразу, поєднуючи процедури програми реабілітації. Кожна з них призначена для відновлення функцій організму після певної травми чи операції.

Ефекти кінезіотейпінгу:
- знеболюючий;
- протизапальний;
- лімфодренажний;
- динамічний – полегшує рух кінцівки чи суглоба;
- розслаблююча дія на м'язи;
- боротьба з набряками та гематомами;
- м'яка стабілізація суглоба.


Дія тейпу починається відразу після приклеювання та триває цілодобово до 5 днів. Протягом цього часу його не потрібно відклеювати та знімати. Тейпи виготовляються із сучасних матеріалів на основі бавовни та акрилу, швидко сохнуть, не містять алергенних матеріалів та багато днів тримаються на тілі, не завдаючи дискомфорту навіть при контакті з водою. Численні дослідження на спортсменах показали, що дія тейпінгу найбільше виражена протягом перших 5 днів, після чого ефект плавно знижується. Найзначніший ефект - знеболюючий та протизапальний. Вже через кілька хвилин після правильного приклеювання тейпу відчувається полегшення болю та збільшення обсягу руху хворої кінцівки.


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.