Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Історії лікування міжхребцевих гриж та протрузій наших пацієнтів без операції, їх результати МРТ та відгуки

Лікування міжхребцевих гриж у будь-якому віці

Грыжа поясничного отдела позвоночникаГрыжа поясничного отдела позвоночника

Лікуємо грижі міжхребцевих дисків у будь-якому віці. Пацієнту 67 років. На знімку "до" є велика секвестрована грижа. Пацієнт звернувся вчасно та ретельно дотримувався всіх рекомендацій лікаря під час лікування. Ми знаемо як лікувати грижі хребта консервативно, якщо у Вас болить спина записуйтесь до наших лікарів вертебрологів на консультацію, лікування та будьте здорові!

Як же вилікувати грижу в попереку без операції?

Грыжа поясничного отдела позвоночника L5S1

Як же вилікувати грижу в попереку без операції? Чи це можливо? Ми стверджуємо фактами, що це у нас можливо! Так, грижа тепер не вирок. Успішне лікування гриж хребта у Києві без операції. Записуйтесь на консультацію та лікування вже сьогодні та будьте здорові!

Грыжа поясничного отдела позвоночника L5S1

отзыв о лечении грыжи в пояснице

Часткова резорбція та повне звільнення від болю в попереку та нозі!

Грыжа поясничного отдела позвоночника L5S1

Отзыв о лечении грыжи в КиевеОтзыв лечения грыжи в ВЕРТЕБРА

 

3 місяці та від грижі майже нічого не залишилося! Чи можливе таке?! У нас – можливо!
Лікуємо грижі диска без операції!

Грыжа поясничного отдела позвоночника L5S1

Лечение грыжи поясницы без операции Киев

Черговий успіх у лікуванні грижі диска без операції

Грыжа поясничного отдела позвоночника L5S1

 

Грыжа поясничного отдела позвоночника L5S1

Описание МРТ поясницы до лечения в ВертебраОписание после 1 курса в Вертебра Киев

Секвестована грижа поперекового відділу хребта L5-S1

Грыжа с секвестром поясничного отдела позвоночника L5S1

Грижа з секвестром, лише операція?
 
Ще одна наша пацієнтка, якої вдалося уникнути операції!

Звичайно ж з такою грижею більшість неврологів відправить на операцію. Нейрохірург за наявності секвестрованої грижі та болю у пацієнта тільки скаже операція. У нашій клініці ми знаємо добре, що такі грижі лікуються консервативним шляхом найшвидше.
Історія проміжного результату нашого пацієнта з гарною динамікою лікування грижі з секвестром.
 
У вересні до нас звернулася Наталя з болем у попереку та нозі. Їй було важко ходити і була слабкість у нозі. На знімку МРТ грижа із секвестром:
L5-S1 – 8,8 мм*13 мм.
До лікування у нашій клініці 5 лікарів пропонували лише операцію. До сильного болю, коли пацієнтка спостерігала лише оніміння в нозі, інший лікар рекомендував заняття йогою. Наталя, прислухавшись до лікаря почала активно займається йогою. На жаль цього робити не потрібно було, без чіткого діагнозу та МРТ за наявності гриж – багато занять протипоказані.
 
Довірившись нашій методиці лікування гриж методом резорбції, після першого курсу секвестр значно зменшився:
L5-S1 - 6 мм * 4,5 мм!
Грижі з секвестром найшвидше піддаються резорбції та зменшуються. Це ті грижі, шанс на лікування яких найвищий. Якщо у вас немає чітких показань до операції, секвестр і біль це не показання до операції. Наші лікарі знають як працювати з такими грижами та болем.
 
Секвестр L5-S1

Зменшили грижу у поперековому відділі

Грыжа поясничного отдела позвоночника L4-L5

Зменшили п'ятирічну, стару грижу без операції
Все більше щасливих пацієнтів у нас у клініці виліковуються та позбавляються від гриж хребта. Нас не можуть не тішити такі результати, коли у пацієнта йде біль, а разом із нею і грижа. Наша пацієнтка Оксана пройшла у нас один курс лікування щодо зменшення екструзії.

До лікування пацієнтку мучили сильні болі, простріли в нозі та болі при положенні сидячи. Часто больовий синдром супроводжувався анталогічною позою, коли тулуб сам собою згинається в один бік. Спостерігалася кульгавість та біль при ходьбі. Знімки МРТ від 11.06.2021 показали грижу L4L5 –7.5 мм. Довірившись нашим лікарям та нашій сучасній методиці лікування, на четвертій процедурі болю стали меншими. До кінця курсу відзначено значне покращення самопочуття та покращення якості життя.

Після лікування 1.11.2021 було зроблено контрольне МРТ, результат не змусив довго чекати, грижа стала протрузією L4L5 – 4мм.
Зараз пацієнтка почувається добре і планує пройти ще один курс лікування, щоб прискорити процес зменшення грижі ще більше.

Хочемо ще зазначити, що перші проблеми та біль у пацієнта виникли у 2017 році після вагітності. На МРТ було виявлено грижу диска розмірі L4L5 - 5 мм. Враховуючи тривалість від моменту появи грижі, можна сказати, що вона була старою. А лікування таких супроводжується не одним курсом. Але в цій ситуації організм вже на першому курсі практично впорався із цією хворобою.
Наші лікарі завжди раді допомогти і розповісти як можна позбавитися гриж, і завжди будуть з вами на зв'язку на кожному етапі лікування. Записуйтесь на консультацію та лікування вже сьогодні та будьте здорові!


Экструзия поясницы. Лечение грыжи без операции в Киеве

Описание МРТ поясницы до лечения в ВертебраОписание после 1 курса в Вертебра Киев

Зменшення екструзії L5-S1 8мм в 2,5 рази за 1 курс

Резорбция - лечение экструзии в пояснице L5S1 8 мм

Відгук пацієнтки (01.12.2021): Nataliia Vilohina

Велике дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу лікаря Бережного О.І. за якісне проведення процедур, виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики і потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.
 
Описание МРТ поясницы до лечения в ВертебреОписание после 1 курса в Вертебре

Зменшення грижиі L5-S1 12 мм в два рази за 2 місяці! (30.10.2021)

Лечение грыжи без операции Киев. Межпозвонковая грыжа поясничного отдела позвоночника L5S1

Зменшили грижу L4L5 без операції!
 
До нас у клініку звернувся молодий чоловік зі скаргами на біль у сідниці.
Історія даного пацієнта дуже схожа на багато інших. Це саме той випадково, коли лікувалися слідства, а не причина болю.
Часто лікарі-неврологи в лікарнях та фізичні терапевти в різних центрах кінезіотерапії при лікуванні болю в попереку, сідницях та ногах наголошують на проблемі сідничного нерва. Практично завжди біль, який іррадіює по нозі, говорить нам про те, що її джерело не має початку в сідницях і знаходиться вище.

Дуже важливо, щоб лікар з такими болями насамперед направив вас на МРТ поперекового відділу. Так як грижі в цьому відділі хребта найчастіше і дають біль у нозі та сідниці. Коли грижа виходить у хребет, вона часто здавлює нервові коріння в хребті. Як правило поперек через грижу болить рідко, а біль поширюється в сідниці, ноги. З'являється оніміння, мурашки та слабкість у нозі та стопі.
Близько року пацієнт намагався вилікувати біль у сідниці та нозі. На жаль, біль лише на якийсь час йшов і після активностей у повсякденному житті повертався.

Коли біль зовсім не давав спокою, пацієнт зробив МРТ поперекового відділу хребта 15.07.21, яке показало грижу L5-S1 і протрузію L4-L5:
L5-S1 – 1,2 см
L4-L5 – 0.4 см.
Після консультації з нашим лікарем пацієнт із великою надією погодився пройти курс лікування. Для себе чоловік вирішив, що операція – це не вихід, і він готовий йти шляхом консервативного лікування.

У нашій клініці пацієнт пройшов курс лікування, після якого пацієнт мав зробити МРТ ПКЗ контролю динаміки.
30.10.21 було проведено контрольне МРТ, за результатами якого грижа L5-S1 стала меншою вдвічі, протрузія L4-L5 залишилася колишніх розмірів:
L5-S1 – 0.6 см
L4-L5 – 0.4 см.
 
Це відмінний результат і чергова історія зменшення гриж без операції в клініці Vertebra.
Зараз у пацієнта чудове самопочуття. Але розуміння проблеми закликає не зупинятися на результаті. Скоро починаємо другий курс і впевнені, що результати будуть ще кращими.
Якщо вас так само мучать довгі болі в нозі, сідниці, ми рекомендуємо вам не відкладати візит до профільного лікаря. Наша клініка знає, як допомогти вашому здоров'ю та зробити новий крок до життя без болю. Будьте здорові!

11 НЕЙРОХІРУРГІВ ВІДПРАВЛЯЛИ ТІЛЬКИ НА ОПЕРАЦІЮ! (15.10.2021)

Резорбция грыжи Киев. Межпозвонковая грыжа поясничного отдела позвоночника L4-L5. Лечение без операции

11 НЕЙРОХІРУРГІВ ВІДПРАВЛЯЛИ ТІЛЬКИ НА ОПЕРАЦІЮ!
 
Ми змогли зменшити секвестовану грижу без операції у 2,5 рази за 2 місяці!
Історія ще одного пацієнта та проміжний результат лікування.
Два місяці тому до нас звернувся пацієнт із грижею L4-L5 та протрузією L5-S1 у поперековому відділі хребта.
L4-L5 11,4x22,3 мм
L5-S1 4,7 мм 
за даними МРТ від  23.08.21.

До звернення до нашої клініки 11 нейрохірургів відправляли пацієнта на операцію. І лише один нейрохірург сказав, що навіть із грижею таких розмірів немає термінових показань до проведення операції і можна спробувати лікувати консервативно. Пацієнт звернувся до нас до клініки VERTEBRA за допомогою.
Наші лікарі знають, як впливати на грижу, щоб вона зменшилася.
На першому курсі пацієнт не міг самостійно ходити і пересувався на милицях через біль. Через три тижні почалися значні поліпшення і милиці вже не знадобилися. Оскільки грижа була великих розмірів, то для контролю динаміки МРТ була призначена через місяць після лікування.

15.10.2021 МРТ показало чудові результати :
L4-L5 5,5х8 мм (зменшення секвестра)
L5-S1 3,5 мм (зменшення протрузії)

Дві грижі зменшилися і пацієнт може самостійно ходити та займатися звичайними справами. Зараз пацієнт проходить другий курс лікування, щоб досягти ще кращих результатів та максимально відновити міжхребцевий диск.
Звертайтеся до нас, тому що ми можемо допомогти навіть у тяжких випадках!

 

Зменшили 2 грижі хребта в попереку без операції! (08.10.2021)

Грыжа в пояснице. История пациента. Вертебра. Резорбция Киев.

Поділимося із вами проміжним результатом нашого пацієнта.

У травні до нас звернувся чоловік із сильними болями в сідниці та попереку. Скарги були на сильний біль та неможливість ходити. Стандартне знеболювальне уколи не давали жодних результатів. МРТ обстеження показало дві грижі хребта:
L3-L4 0,7см
L4-L5 0,8 см
 
Пацієнт уже планував зробити операцію на хребті через неефективність лікування медикаментами.
Після консультації та огляду нашим лікарем було запропоновано пройти пацієнтові курс консервативного лікування.
На сьогоднішній момент ми ділимося результатом лікування та знімками МРТ даного чоловіка. Пройдено два курси лікування у клініці у травні та липні. Самопочуття після першого курсу почало покращуватися. За результатами МРТ, зроблених у жовтні, ми маємо зменшення гриж:
L3-L4 – 0,3 см
L4-L5 -0,6 см
 
Болі пацієнта вже не турбують, є невелика скутість у русі, але це не заважає багато ходити. Ми починаємо третій курс і сподіваємось на ще найкращий результат. До курсу входило: сучасна лезеротерапія, голкорефлексотерапія та ін.
Якщо вас турбують болі в попереку та сідниці, оніміння, мурашки в нозі – звертайтеся до лікаря. Своєчасна діагностика лікаря дає можливість збільшити шанси на одужання.

Зменшили грижу в шиї без операції (14.09.2021)

Грыжа в шее. Лечение в Киеве в Вертебре. Грыжа шейного отдела позвоночника. Головокружение. Головные боли.

У квітні до нас звернулася пацієнтка зі скаргами на біль 7 балів із 10. Її непокоїла сильний біль у руці, простріли та переодичне запаморочення. МРТ діагностика показала наявність екструзії та протрузій у шийному відділі хребта.
С5С6 – 4 мм
С4С5 -1.8 мм
С3С4 -1,3 мм.
 
Ми пацієнтці призначили лікування. Було пройдено один курс. Після закінчення лікування ми отримали зворотний зв'язок від пацієнта, що болю стали набагато менше.
Після лікування через поліпшення стану та зменшення больового синдрому, спільно з лікарем було прийнято рішення про повторний курс у вересні після повторного МРТ.

14 вересня ми отримали результати цієї пацієнтки. Екструзія зменшилася вдвічі і стала вже просто протрузією, сусідня протрузія також стала меншою.
С5С6 – стала 2,5 мм
С4С5 – стала 1,5 мм
С3С4 – залишилася 1,3 мм.
 
Це чудовий результат для пацієнта та нашої клініки. Ми дуже раді таким перемогам і далі прагнемо допомагати нашим пацієнтам лікувати грижі без операції. Ми працюємо для вас 7 днів на тиждень. Наші лікарі завжди раді допомогти та проконсультувати у зручний для вас час.

Відгук пацієнтки (28.10.2021): Карина

Так! Саме так все і було! До того, як потрапила до вас в клініку, страждала від запаморочень і головних юолей протягом 3-х місяців, до яких тільки фахівців не зверталася ..., але все безрезультатно! І тільки коли потрапила до вас в клініку, вже після першого сеансу відчула полегшення! Оочень дуже вдячна всьому персоналу! З упевненістю рекомендую вашу клініку людям, у кого є схожі проблеми!
 

Лікування спайкового процесу після видалення грижі диска (10.09.2021)

Лечение после операции по удалению грыжи позвоночника. Лечение спаечного процесса.

Це МРТ чоловіка, йому 35 років. На сьогодні скарги на постійний хронічний біль у попереку, неможливість сидіти довго та стояти. У 2019 році було видалено грижу хребта на рівні L5-S1. У післяопераційний період пацієнт не проходив спеціальних процедур, щоб мінімізувати ризик спайкового процесу після операції.
 
На жаль, згодом у пацієнта утворився набряк, спайки та невеликий рецедів у цьому ж відділі.
На даний момент він пройшов у нас один курс комплексу процедур, спрямованих на зняття набряку, зменшення протрузії. На фото можна переглянути на позитивні зміни за допомогою нашого лікування. Набряк та протрузія потроху зменшуються і з'являється простір. Повільно, але впевнено рухатимемося до одужання. Пацієнт розпочав другий курс і ми сподіваємося, що протягом кількох місяців покращення будуть ще більшими.
 

Секвестрировання грыжа в пояснице - лечение в Киеве без операции. Резорбция. Вертебра

Зменшили грижу без операції! (12.08.2021)

 

До нас часто приходять пацієнти, яким однозначно рекомендують операцію видалення грижі хребта. Ми хочемо сказати, що у багатьох випадках наше лікування допомагає таким пацієнтам без операції.
 
Історія нашої пацієнтки Катерини показує, як великі секвестровані грижі можна лікувати без операції.
Пацієнтка звернулася до нас вже після найсильнішого загострення. МРТ показало секвестровану грижу L5-S1 - 8.5 мм (розмір секвестру 13,0 * 10,0 * 13,0 мм), і протрузію L4-L5 - 4,5 мм. Скарги були на оніміння, біль у лівій нозі та передній частині стегна. Неможливість довго ходити, стояти та сидіти.
 
На жаль, практично всі лікарі з такою секвестрованою грижею відправляють на операцію. Так як таблетки, масажі, ЛФК і басейн не можуть позбавити грижі хребта. Ми взяли Катерину на лікування методом резорбції – часткове або повне зменшення грижі.
Вона пройшла у нас два курси лікування по 12 днів із інтервалом у два місяці.
До курсу включалося фармакотерапія, лазеротерапія, рефлексотерапія та ін.
 
На сьогоднішній день ми маємо відмінний проміжний результат лікування Катерини: грижа диска стала L5-S1 – 6.3 мм (секвестр став всього 6мм), протрузія L4-L5 – 3,5 мм. Ця пацієнтка дуже активна і веде звичний спосіб життя. Звичайно, для таких пацієнтів є невеликі обмеження в позах, але це не впливає на спосіб життя кардинально. Ми чекаємо її на тритій курс, щоб повністю постаратися прибрати грижу і забути про хворобу.
Якщо у вас є дегенеративно-дистрофічні зміни - у нашій клініці знають, як можна допомогти.Вилікували грижу диска L4-L5 – 10 мм за один курс!

Лечение межпозвоночной грыжи поясничного отдела позвоночника L4L5 Украина

Наша пацієнтка Анна звернулася до нас із грижею хребта L4-L5 -1 см зі скаргами на біль у попереку, лівій нозі, сідниці, крижах. Важливо відзначити, що навіть при однакових грижах у різних людей лікування може відрізнятися. Кількість процедур та тактика підбирається виходячи із симптоматики пацієнтів.
Перший курс у пацієнтки становив 12 днів поспіль. Наш метод лікування націлений на зменшення грижі та стимулювання імунної відповіді організму на лікування.
До лікування пацієнтка була на знеболювальних препаратах, але болі були на 5 балів. На третій процедурі інтенсивність болю стала меншою і пацієнтка вже змогла відмовитися від знеболювальних.
 
Через місяць ми отримали МРТ Анни, де був чудовий результат. Грижа L4-L5 перетворилася на протрузію 3,5 мм. Такий результат не міг не порадувати пацієнта та лікаря. Ганні було запропоновано ще додатковий міні-курс для закріплення результату. І так само через 2 місяці на МРТ ми побачили картину ще краще: протрузія 3,5 мм стала 2,5 мм.

Такі чудові результати ми отримуємо, якщо пацієнт довіряє і дисципліновано виконує всі рекомендації лікаря.

Відгук пацієнтки (03.07.2021): Анна Мерзлякова

В квітні проходила лікування міжхребцевої грижі методом резорбції у клініці "Вертебра". Усього за 1 курс лікування моя сантиметрова грижа зменшилася втричі. Хочу висловити величезну подяку лікарю Ларині Ользі Сергіївні, що лікує! Дуже гарний та кваліфікований спеціаліст!! Вже з перших днів курсу стан мій почав покращуватись. У клініці є сучасне обладнання та застосовуються новітні прогресивні методи лікування. Відмінна клініка, приємні та грамотні співробітники! Рекомендую всім у кого грижа чи проблеми зі спиною!!
 

Велика грижа диска у попереку повністю зменшилася L4-L5 - 12 мм

Тотальный регресс экструзии межпозвонкового диска. Резорбция Киев.

Відгук пацієнтки (30.03.2021): Юлія Науменко

Клініка лікує грижі! У жовтні мене практично принесли до клініки. Спільно з професором Ларіною О.С. за два курси вдалося зменшити грижу 12 мм до повного зникнення. Клініка має в своєму розпорядженні потужні апарати і сучасні підходи в лікуванні гриж. Усім рекомендую не поспішати з операцією, а спробувати лікувати грижу методом резорбції! Добре, що ви є !!!!
 
МРТ после лечения грыжи позвоночника без операции в клинике Вертебра. Здоровый позвоночник. Здоровые межпозвонковые диски
 
Трохи вище ми показали результати пацієнтки Юлії з резорбцією та зменшенням грижі L4-L5 до 2,4 мм. У листопаді 2020 року до нас звернулася із сильними болями пацієнтка Юлія, вона не могла стояти, лежати та сидіти. МРТ показало грижу L4-L5 -12 мм та протрузії L5-S1 - 3 мм.
 
До лікування в нашій клініці пацієнтка місяць проходила лікування в різних клініках. Крапельниці, уколи та блокади з дипроспаном не допомагали. З кожним днем ​​такого лікування симптоматика наростала і стан погіршився. Відбувся перекіс спини, права нога почала зменшуватися обсягом. Без знеболювального пацієнтка не могла жити. Як результат із таким набором симптомів лікарі відправляли лише до хірурга на операцію. Пацієнтка прийняла рішення, незважаючи на сильні болі, шукати собі консервативне лікування.
 
Після звернення до нас ми запропонували пацієнтці пройти лікування методом резорбції. Пацієнтка пройшла два курси лікування з інтервалом за один місяць по 12 днів. У березні (20.03.2021) контрольне МРТ показало зменшення грижі L4L5-2.4 мм. Безумовно, такий результат є великою перемогою пацієнта та нашої клініки. Отримавши таке зменшення грижі, пацієнтка вирішила собі пройти ще 3 курс.
Курс був профілактичним і додатково спрямований на можливе зменшення протрузі нижче відділу S5-L1 - 3 мм.

13 жовтня 2021 року було зроблено ще одне МРТ. На зрізах зафіксовано, що грижа, яка зменшилася і стала протрузією L4-L5 -2,4 мм, повністю пішла в нульовий розмір. Протрузія S5-L1 -2,4 мм стала ще меншою. Можна з упевненістю сказати, що це повна перемоги над грижею з неймовірним результатом. Завзятість, бажання, дотримання всіх правил і рекомендації, правильне лікування може призвести до такого чудового результату. Грижа - це не вирок, і в нашій клініці ми навчилися успішно справлятися з такими захворюваннями без операції.
Якщо вас так само мучить грижа хребта і ви хочете її позбутися, запишіться на консультацію до наших лікарів.

Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.