Печерська ☎ 073 044 7654
Житомирська ☎ 097 951 6056
Позняки ☎ 073 108 6566

Змінити мову:

РУС / УКР
Печерська ☎ 0730447654
Житомирська ☎ 0979516056
Позняки ☎ 0731086566

Антицелюлітний масаж

Ручний антицелюлітний масаж і досі залишається одним із найефективніших способів, без якого неможливе лікування целюліту. Антицелюлітний масаж діє спрямовано на підшкірно-жировий шар — саме там і зберігається причина горезвісної «апельсинової кірки».

Масаж від целюліту проводиться курсами. При початкових стадіях змін підшкірно-жирового шару вистачить 10-13 сеансів, але якщо йдеться про більш очевидні зміни, на процедури бажано сходити не менше 20 разів.Що таке целюліт?

Целюліт - це патологія підшкірно-жирового шару, при якому в ньому порушуються всі процеси обміну. Висновок, чи потрібно ці процеси активізувати! І ось тут нам на допомогу поспішає антицелюлітний масаж.

Лімфодренажний масаж - масаж, який проводиться шляхом відтоку лімфи. Під впливом лімфодренажного масажу покращується струм лімфи в організмі. А враховуючи те, що лімфосистема має безпосередній вплив на загальний стан організму, цей масаж може поліпшити Ваше самопочуття і загальний стан здоров'я. Лімфодренажний масаж і антицелюлітний масаж часто роблять в одному курсі, так як вони посилюють вплив один одного. Лімфодренаж сприяє виведенню зайвої рідини, яка застояла в міжклітинному просторі - знімає набряклість тканин, з цього масажу і потрібно розпочинати антицелюлітну програму. Проте не лише наявність целюліту є показанням до лімфодренажного масажу.Чим корисний лімфодренажний масаж?

Лімфодренажний масаж насамперед необхідний людям із захворюваннями лімфосистеми. Він є ефективним методом усунення порушень рівня лімфоцитів у крові. Також лімфодренаж використовують при порушеннях доставки та всмоктування розщеплених харчових продуктів із кишечника у вени. Лімфодренажний масаж також є ефективним методом лікування мастопатії, хронічної венозної недостатності, лікування застою в шкірі м'язів. Це чудовий метод покращення живлення тканин.

Зв'язок лімфодренажного масажу та імунітету - Лімфодренажний масаж має дію на лімфатичну систему, а вона відповідає за виведення непотрібних речовин із клітини. Можна зробити висновок, що лімфодренажний масаж є шлях до оздоровлення організму на клітинному рівні. Вибираючи цей вид масажу як моделюючий Ви не помилитеся, лімфодренаж покращує контури тіла.
Порадьтеся з лікарем, чи підходить Вам цей вид масажу, та записуйтесь на масаж!


Останній відгук

01.12.2021 / Nataliia Vilohina

Дякую фахівцям клініки. Особливо, Ларіна О.С. за грамотно призначене лікування, завдяки якому я вилікувала міжхребцеву грижу L5-S1 8,00 мм! Також, зазначу ортопеда за якісне проведення процедур та виготовлення ортопедичних устілок. До цього пробувала інші методи лікування, які мені радили в інших клініках, але нічого не допомагало. І тільки у Вертебрі я стала почуватися краще! Клініка має сучасні методики та потужні апарати, лікування якими дає полегшення вже з перших процедур.